ראיון קבלה באר שבע בבית הספר לרפואה באוניברסיטת בן גוריון

מבחני המיון לרפואה (מו"ר, מרק"ם וראיונות ב"ש) הם השלב הקריטי בהליך קבלה ללימודים.

משתתפי סדנאות הכנה לרפואה של מרכז "משמעות" מקבלים היכרות מעמיקה ומדויקת עם תכני המבחנים ולא פחות חשוב, תרגול שיטתי, אישי ומותאם עבור כל משתתף.

המפגשים מתקיימים בקבוצות קטנות המאפשרות תרגול רב. צוות המנחים שלנו מיומן בהכנות למבחני המיון לרפואה ויודע לתת מענה אישי ומדויק לכל משתתף בקבוצה.

רק במרכז "משמעות" מוצע למשתתפי הכנה לרפואה מפגש הכנה מנטאלי ייחודי להורים ובני/בנות זוג ככלי להגדלת פוטנציאל ההצלחה של המועמדים.

בנוסף, אנו מציעים אפשרות ייעוץ אישי מעמיק לכל מועמד, החל מהכנה לשאלונים ביוגראפיים וכן ייעוץ שלם בכל תהליכי המיון.

הכנה לראיונות באר שבע

בית הספר לרפואה באוניברסיטת בן גוריון שבנגב עורך ראיונות קבלה אישיים למועמדים ללימודי רפואה. הראיונות הללו שונים בתכלית מהראיונות במבחני מו"ר ומרק"ם, הן בהיקפם והן במיקוד השאלות. מטרת הראיונות הנה לאפיין את המועמדים על פי משתנים שאינם נמדדים בבחינת הבגרות ובבחינה הפסיכומטרית, כגון מוטיבציה, התמודדות עם אי ודאות, ראיית מורכבות ועוד.

במידה והמועמד עבר בהצלחה את הראיון הראשון בראיון עצמו ישנם שני מראיינים ונמשך כ-45 דקות. במהלך הראיון נשאל המועמד שאלות אישיות

בנוגע לרצונו להיות רופא, דילמות רפואיות, ושאלות בנוגע לעברו וחייו.

המראיינים הינם פסיכולוג ואיש סגל הפקולטה ומטרתם הינם לאבחן את המועמדים ולבחור מתוכם את אלו המתאימים ביותר ללמוד את מקצוע הרפואה. בראיונות מסוג זה ישנה חשיבות עליונה ליכולת המועמד ליצור רושם חיובי ולהראות בגרות, רצינות ואחריות.

במידה והצליחו המועמדים לעבור את הראיון הראשון בהצלחה הם יזומנו לראיון נוסף במהלכו ייבדקו מלא יכולתיהם האישיותיות ומידת התאמתם למקצוע הרפואה

יש לך שאלה? התקשר עכשיו!

050-7189894

050-7189894

יש לך שאלה?
התקשר עכשיו!

שאלות ותשובות

למה בכלל לקחת סדנה? אני יכול ללמוד לבד בבית.

מבחני המיון לרפואה הם השלב האחרון והקריטי בטרם קבלתכם ללימודים. בכל שנה אלפי מועמדים האוחזים בראשם חלום להיות רופאים, ניגשים למבחנים. בסדנה תקבלו שני ערכים מוספים משמעותיים להצלחה: היכרות מעמיקה ומדויקת עם תכני המבחנים ולא פחות חשוב, תרגול שיטתי, אישי ומותאם עבורכם.

מה הערך הייחודי שלכם לעומת קורסי הכנה אחרים?

המפגשים שלנו נעשים בקבוצות קטנות המאפשרות העמקה בתכנים ותרגול רב יותר. צוות המנחים שלנו מיומן בהכנות למבחני המיון לרפואה ויודע לתת מענה אישי ומדויק לכל משתתף וקבוצה. אנחנו מציעים הכנה מנטאלית להורים ככלי להגדלת פוטנציאל ההצלחה של המועמדים. בנוסף, התרגול המאסיבי שניתן לכם כשיעורי בית ממשיך ללוות אתכם גם לאחר סיום המפגשים.

אז אני מבין שאתם הולכים ללמד אותי מה להגיד במבחנים?

ממש לא וזו אחת הטעויות המרכזיות של מכוני הכנה למיניהם. אנחנו לא מאמינים במשפטי מחץ או אמירות קסם שבאמצעותם תדלגו מעל משוכת המראיינים. קל מאוד לעלות על זה במיון עצמו וזה בעיקר יוצר חוסר אמינות מיידי שמקטין את הסיכויים שלכם. המטרה שלנו היא לאפשר לכם להביא את האני המיטבי שלכם בזמן המבחן. אנחנו עושים זאת דרך משוב אישי, חד וכנה המתבסס על שנות ניסיון רבות בתהליך.

האם יש אפשרות לקבל ייעוץ אישי? מה הוא כולל?

בהחלט, ניתן לקבל ייעוץ אישי כתוספת לסדנאות או באופן בלעדי. הייעוץ מכיל בתוכו את כל האלמנטים שקיימים בסדנאות.

מה קורה אם לאחר שלקחתי את הקורס שלכם לא הצלחתי לעבור את מבחני המיון?

אנחנו מאמינים ביכולת שלנו ושל התלמידים שלנו לעבור בהצלחה מרובה את המבחנים. לפיכך, במקרה של מועמד שחווה חוסר הצלחה במבחנים, אנו מציעים הכנה של ייעוץ אישי ללא עלות למבחנים הבאים.

יש לך שאלה נוספת?

השאירו פרטים ונשמח לסייע!